Dwie gry od LucasGames, pojawią się na Nintendo Switch!

Disney postanowił wydać dwie gry od LucasGames na Nintendo Switch. Będą to porty klasyków – Zombies Ate My Neighbours i Ghoul Patrol.

Kompilacja wydaje się być w stylu podobnym do Disney Classic Games: Alladyn i Król Lew, oferując Zombies Ate My Neighbors i Ghoul Patrol w jednym pakiecie. Dostaniemy również galerie, w której znajdą się grafiki koncepcyjne i wywiady z twórcami gier. Poza konsolą Wii Virtual Console żadna z tych gier nie dostała innej reedycji, więc kompilacja powinna być ekscytującą zapowiedzią dla fanów starej szkoły!

Zobacz również: Blast Brigade już niedługo na konsolach i PC!

W tej chwili nie jest jasne, czy kompilacja zostanie wydana fizycznie. Właściciel Limited Run Games, Josh Fairhurst, na Twitterze podzielił się swoim podekscytowaniem z powodu ogłoszenia, ale szybko wskazał, że jest po prostu szczęśliwy, że więcej graczy będzie miało szansę sprawdzić Ghoul Patrol. Także fani nie powinni jeszcze niczego zakładać. Mimo to wydanie kolekcjonerskie wydawcy byłoby całkiem ekscytujące!

Zombies Ate My Neighbors po raz pierwszy wydano na Super Nintendo i Sega Genesis w 1993 roku. Ghoul Patrol, kontynuacja gry, wydana wyłącznie na Super Nintendo w 1994 roku. Zagrożeniem w grze są zombie, wampiry, wilkołaki i nie tylko. Obie gry zawierają lokalną kooperację dla dwóch graczy, a kompilacja będzie zawierała zapis i osiągnięcia.


Źródło: ComicBook/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?