Advertisement
Advertisement

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – premiera gry ponownie przesunięta

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ma być największą grą LEGO w historii. Projekt zawierać ma m.in. 500 grywalnych postaci z uniwersum Star Wars. Nie dziwne więc, że premiera gry została ponownie przesunięta.

Traveller’s Tales Games w oficjalnym oświadczeniu na Twitterze ogłosiło, że nadchodzącą gra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nie trafi na półki sklepowe tej wiosny, jak wcześniej zapowiedziano. Nie podano także oficjalnej daty premiery gry.

Wszyscy w TT Games ciężko pracują, aby LEGO Star Wars: The Skywalker Saga stało się największą i najlepszą grą LEGO – ale będziemy potrzebowali więcej czasu, aby tak się stało. Nie będziemy w stanie wypuścić gry na, zamierzoną wcześniej, wiosnę, ale zapewnimy uaktualnioną datę premiery tak szybko jak to możliwe.

Zobacz również: Doctor Strange In the Multiverse of Madness – Bruce Campbell potwierdził swój udział przy produkcji?!

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga jest kolejną grą z serii LEGO. Gra będzie zawierać wydarzenia i postacie z wszystkich epizodów sagi Gwiezdne Wojny, które powstały w przeciągu ostatnich 44 lat. Za produkcje gry odpowiada Traveller’s Tales Games, studio, które odpowiada za wszystkie gry LEGO.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: TT Games

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?