Wyczekiwane zakończenie bestsellera. Losy Tearlingu już w księgarniach – w dwóch wersjach

Do księgarni trafiła już ostatnia, trzecia część trylogii popularnej młodzieżowej autorki, Eriki Johansen. Losy Tearlingu ukazały się nakładem Galerii Książki – w dwóch wersjach.

Trylogia o Tearlingu to debiut amerykańskiej autorki. Jej akcja osadzona jest w dystopijnej, monarchistycznej przyszłości Ziemi w XIV wieku. Opowiada o losach księżniczki Kelsea, która musi pokonać złą Czerwoną Królową, by uwolnić swoich poddanych od cierpienia. Książka zdobyła taką popularność, że planuje się jej ekranizację z Emmą Watson w roli głównej.

12 kwietnia do księgarni w Polsce trafiła powieść Losy Tearlingu, zamykająca trylogię. Wydawnictwo wypuściło ją narynek w dwóch wersjach: jasnej, z miękką okładką, oraz ciemnej, z twardą. 

Losy Tearlingu - Erika Johansen

Losy tearlingu okladka twarda front

Zobacz również: Przeklęta korona Victorii Aveyard – 12 kwietnia w księgarniach

Nota wydawcy:

W niespełna rok Kelsea Glynn z niedoświadczonej nastolatki zmieniła się w potężną władczynię. Jako królowa Tearlingu zyskała uznanie, a dzięki uporowi, wizjonerstwu i zdolnościom przywódczym dokonała ważnych zmian w królestwie. Za cel obrała wyeliminowanie korupcji i przywrócenie rządów sprawiedliwości, przez co przysporzyła sobie wielu wrogów – jest wśród nich niegodziwa Szkarłatna Królowa, jej najbardziej zaciekła rywalka, która wprowadziła swoją armię do Tearlingu.

Kelsea postanowiła uchronić swój lud przed niszczycielskim najazdem i zrobiła coś niebywałego – oddała w ręce wroga i siebie, i swoje magiczne szafiry, a na regenta Tearlingu powołała Buławę, zaufanego przywódcę Straży Królowej. Ale Buława nie spocznie, dopóki wraz ze swoimi ludźmi nie uwolni władczyni, która została uwięziona w Mortmesne.

Teraz, gdy rozpoczyna się pełna napięcia ostateczna rozgrywka, w końcu poznamy losy królowej Kelsea oraz całego Tearlingu.

Źródło: informacja prasowa; ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?