Nowy plakat Stranger Things składa hołd Koszmarowi z ulicy Wiązów

Sprawa z hitowym serialem Netfliksa jest jak z poniższym plakatem. Dla jednych to fantastyczny hołd dla przebójów lat osiemdziesiątych, a dla drugich popkulturowa hiena żerującą na sprawdzonych wzorcach. Niezależnie po której stronie sporu jesteście, to i tak raczej docenicie opublikowany premierowo w serwisie Twitter nowy plakat Stranger Things, do którego załączono opis celowo będący tropem do Koszmaru z ulicy Wiązów Wesa Cravena, gdyż to właśnie jeden z plakatów promujących film o Freddym Krugerze stanowił czytelną inspirację dla nowego materiału promującego serial. 

stranger things nigthmare on elm street poster

Zobacz również: Od Ridleya Scotta do Zacka Snydera – filmy zrehabilitowane w wersji reżyserskiej

W pierwszym sezonie młodzi bohaterowie szczęśliwie uratowali się przed szponami istoty przezwanej Demogorgonem, lecz ich koszmar trwa dalej, gdyż w drugim sezonie mieszkańcom Hawkins zagrozi jednak jeszcze potężniejsza i bardziej złowroga istota. W kolejnych odcinkach zaobaczymy: Winonę Ryder, Davida Harboura, Finna Wolfharda, Millie Brown, Gatena Matarazzo, Caleba McLaughlina, Noah Schnappa, Natalię Dyer, Carę Buono, Charliego Heatona, Matthew Modine’a, Sadie Sink, Brett Gelman, Linneę Berthelsen, Seana Astina oraz Paula Reisera.

2. sezon Stranger Things zadebiutuje na platformie Netflix już 27 października!

Źródło: twitter.com/StrangerThings / ilustracja wprowadznia: materiały prasowe.

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?