Nielegalni – pierwsze zdjęcie z serialu szpiegowskiego Canal+

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie promujące nowy serial premium stacji Canal+ Nielegalni. Na fotografii zaprezentowano piątkę głównych bohaterów produkcji.

 

Pierwsze zdjęcie z planu „Nielegalnych” – serialu premium produkcji CANAL+ na podstawie powieści Vincent V. Severski!

Opublikowany przez Nielegalni na 9 października 2017

Nielegalni to adaptacja misternie skonstruowanych szpiegowskich powieści byłego oficera polskiego wywiadu Vincenta V. Severskiego. Będzie to historia mocno osadzona we współczesnych realiach polskich służb specjalnych, w którym osobiste porachunki, zadawnione rany i polityczne ambicje splatają się w pełnej napięcia akcji w Warszawie, Stambule, Sztokholmie oraz Mińsku.

Zobacz również: Szpiedzy oraz kidnaping na Podlasiu. Canal+ przedstawia swoje nowe seriale

W rolę głównego bohatera Konrada Wolskiego wcieli się Grzegorz Damięcki, który podbił serca widzów rolą Grzegorza Molendy w pierwszym sezonie Belfra. Na ekranie towarzyszyć mu będzie plejada gwiazd polskiego kina: Andrzej Seweryn (Ostatnia rodzina), Sylwia Juszczak (Krew z krwi 2), Filip Pławiak (Czerwony pająk), Agnieszka Grochowska (Obce niebo), Adam Woronowicz (Sługi boże), Tomasz Schuchardt (Cicha noc) i wielu innych. Za realizację Nielegalnych odpowiedzą: reżyser Leszek Dawid (Jesteś bogiem), operator obrazu Piotr Sobociński jr (Wołyń), scenarzyści Dorota Jankojć-Poddębniak (Czuwaj), Maciej Kubicki i Bartosz Staszczyszyn oraz producenci Anna Kępińska i Maciej Kubicki z Telemark (Bez tajemnic, Pakt).

Premiera w 2018 roku.

Źródło: facebook/Nielegalni / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/Canal+

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dana pisze:

Jestem bardzo rozczarowana doborem aktorów, przeczytałam czteroksiąg autora i żadna postać na zamieszczonym zdjęciu nie przypomina głównych bohaterów ani posturą ani urodą zwłaszcza Sara, która była piękną kobietą i przystojny Wolski jak pisze V.V Severski …

misiorgi pisze:

Każdy czytając książkę, będzie miał inny obraz postaci w swojej głowie.To trochę krzywdzące twierdzić na starcie, że aktorka grająca Sarę (Sylwia Juszczak) jest nieatrakcyjna 🙂 Wystarczy zobaczyć w Googlach jej inne wcielenia.Myślę że urodą pasuje do tej roli.Sara to piękna kobieta ale z pazurem, wali prosto z mostu, pali fajki jak lokomotywa starego typu i jest konkretna do bólu.Nie może zagrać jej typowa Barbie.Według mnie trafiony wybór.Czekam na serial z niecierpliwością (kończę właśnie trzeci tom) – polecam.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?