Kleszcz – nowe odcinki 23 lutego!

Kleszcz to jeden z seriali stworzonych przez Amazon Studios. Opowiada historię o superbohaterze Kleszczu, który dysponuję ogromną siłą i jego pomocniku Arturze. Tworzą razem raczej zgrany duet, choć wciąż daleko im do tych bohaterów z górnej półki. Sami mówią o tym z dystansem do siebie. Kleszcz to nie klasyczny serial o superbohaterach i walce dobra ze złem. Choć pełen humoru, nie jest komedią, a raczej inteligentną parodią produkcji z obu gatunków.

https://www.youtube.com/watch?v=PkBNBxQZbY4

25 sierpnia 2017 ukazało się 6 odcinków serialu. W opublikowanych 9 stycznia nowym zwiastunie, dowiadujemy się, że już 23 lutego pojawi się druga część sezonu. Będzie ona znów liczyć 6 odcinków.

Zobacz także: Na pierwszy rzut oka: 1. sezon The Tick

Kleszcz został stworzony przez Bena Edlunda w 1986 roku jako maskotka New England Comics. Dwa lata później twórca przeniósł nocnego poszukiwacza sprawiedliwości do solowego komiksu. W 1994 roku pojawił się pierwszy serial animowany z 36 odcinkami. W 2001 roku FOX wyprodukował pierwszą filmową adaptację o niebieskim superbohaterze, który został jednak zdjęty z anteny po zaledwie dziewięciu odcinkach.

Opis dystrybutora: W świecie, gdzie superbohaterowie istnieją naprawdę, pechowy księgowy bez mocy odkrywa, że jego miasto jest rządzone przez superzłoczyńcę, którego od dawna uważa się za martwego. Podczas próby ujawnienia tego spisku rozpoczyna współpracę z dziwnym niebieskim superbohaterem. W obsadzie znajdują się Peter Serafinowicz (Guardians of the Galaxy), Griffin Newman (Vinyl), Jackie Earle Haley (Watchmen), Valorie Curry (House of Lies), Yara Martinez (Jane the Virgin) i Brendan Hines (Scorpion).

Źródło: Prime Video / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?