Hawkeye – Florence Pugh dołącza do obsady!

Produkcja serialu Hawkeye już niedługo rusza w Nowym Jorku, a my nadal nie wiemy kto wcieli się w rolę głównej protagonistki – Kate Bishop. Za to właśnie dowiedzieliśmy się, że Florence Pugh dołączyła do obsady serialu.

Yelena Belova zadebiutuje na wielkim ekranie w następnym roku w kolejnym filmie MCU, Czarna Wdowa i jak informuje portal The Direct, nie będzie to ostatni raz, kiedy zobaczymy bohaterkę w akcji. Szczegóły roli Florence Pugh w Hawkeye w tej chwili są nieznane. Wiemy za to, że postać przywdzieje kostium inspirowany Roninem, którego mieliśmy szansę zobaczyć w Avengers: Koniec Gry.

Hawkeye - Florence Pugh dołącza do obsady!

Kadr z filmu Czarna Wdowa

Zobacz również: Eternals – Thanos jest „ostatnim” z rasy Eternals?

O fabule Hawkeye na razie wiadomo, że jej rdzeniem ma być przygotowywanie przez tytułowego bohatera swojej następczyni – Kate Bishop. Do swojej roli powróci oczywiście Jeremy Renner.

Scenariusz do serialu Hawkeye stworzył Jonathan Igla, twórca serialu Mad Men mający na swoim koncie także historie do pierwszych odcinków takich produkcji jak: ZagrywkaSorry for Your Loss z Elizabeth Olsen. Za odcinki pierwszego sezonu serialu Hawkeye odpowiadać ma przynajmniej trzech reżyserów. Kontrakt z Marvelem podpisali już Amber Finlayson i Katie Ellwood, duet reżyserski pracujący ostatnio przy serialu Wielka, Kidding, a także Troop Zero. Trzecim zatrudnionym reżyserem okazał się Rhys Thomas pracujący przy programie rozrywkowym Saturday Night Live, serialu Towarzysz detektyw oraz filmie Staten Island Summer.


Źródło: thedirect.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?