House Of The Dragon – Kolejne gwiazdy w obsadzie!

HBO ogłosiło kolejne gwiazdy, które wystąpią w nadchodzącym prequelu Gry o Tron! W obsadzie House of The Dragon pojawią się Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best i Sonoya Mizuno!

House of the Dragon poszerzył swoją główną obsadę o Rhysa Ifansa, Steve’a Toussainta, Eve Best i Sonoyę Mizuno.

Steve Toussaint zagra Lorda Corlysa Velaryona, znanego również jako, opisywany jako „najsłynniejszy żeglarski poszukiwacz przygód w historii Westeros. Zbudował swój dom na potężnej siedzibie, która jest nawet bogatsza niż Lannisterowie i która zajmuje największą flotę na świecie”.

Rhys Ifans został obsadzony w roli Otto Hightowera, który lojalnie i wiernie służy zarówno swojemu królowi, jak i jego królestwu. Jak widzi, największym zagrożeniem dla królestwa jest brat króla, Daemon, i jego pozycja jako następca tronu.

Zobacz także: Co obejrzeć po: Gra o Tron? Seriale podobne do hitu HBO!

Eve Best zagra Rhaenys Velaryon czyli żonę Corlysa Velaryona, a Sonoyę Mizuno będziemy mogli zobaczyć w roli Mysarii, która „przybyła do Westeros z niczym, sprzedała się więcej razy, niż jest w stanie sobie wyobrazić. Ale stała się najbardziej zaufanym – i najbardziej nieprawdopodobnym – sojusznikiem księcia Daemona Targaryena, następca tronu. ”

Twórcami serialu są George R.R. Martin, Ryan Condal i Miguel Sapochnik. Produkcja ma mieć 10 odcinków i pojawi się na HBO w 2022 roku.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: WarnerBros.

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?