Regé-Jean Page z serialu Bridgertonowie nowym Jamesem Bondem? Aktor komentuje pogłoski!

Producenci serii filmów o Jamesie Bondzie wciąż nie ogłosili, kogo obsadzą w roli agenta 007 po Danielu Craigu. Jedną z kandydatur, którą od niedawna promują internauci, jest Regé-Jean Page z serialu Bridgertonowie. Urodzony w Londynie aktor postanowił skomentować pogłoski na temat zainteresowania rolą najsłynniejszego filmowego szpiega.

Nie czas umierać będzie ostatnim filmem, w którym Daniel Craig wcieli się w Jamesa Bonda. Rodzi to oczywiste spekulacje o jego następcy, a na giełdzie nazwisk, co jakiś czas pojawiają się kolejni aktorzy. Dzięki sławie zdobytej poprzez nowy serial Netflixa Bridgertonowie, na jedną z popularniejszych kandydatur wyrósł obecnie brytyjski aktor Regé-Jean Page. Pomysł ten pojawił się w związku z jednym wpisem w mediach społecznościowych aktora, w którym to nawiązał do słynnego powiedzenia o przygotowaniu drinka agenta 007. Fani podchwycili temat i doszli do wniosku, że Page ich zdaniem idealnie pasowałby do postaci szpiega z licencją na zabijanie. Co więcej, nazwisko aktora pojawiło się wysoko w zakładach angielskiej firmy bukmacherskiej Ladbrokes. Page jest według nich obecnie czwartym najpoważniejszym kandydatem do przejęcia roli agenta Jej Królewskiej Mości.

Zobacz również: Nie czas umierać – Lashana Lynch potwierdza pogłoski o przejęciu numeru 007

QUIZ: Bridgertonowie - jak dobrze znasz produkcję Netflixa?

Fot. kadr z serialu Bridgertonowie

Na komentarz Regé-Jeana Page’a w sprawie tych doniesień oraz wysuwania kandydatury do roli Jamesa Bonda nie trzeba było długo czekać. Aktor pojawił się programie Tonight with Jimmy Fallon, w którym to odpowiedział czy będzie nowym agentem 007. Jak się okazuje, Brytyjczyk podchodzi do tematu z dystansem i uznaje to wyłącznie za pewien rodzaj pochlebstwa oraz uznania za jego rolę, który spotykał wiele osób ze świata kina i telewizji.

Jeśli jesteś Brytyjczykiem i zrobisz coś, co staje się popularne, to ludzie nagle zaczynają mówić słowo na „B”.  To jest taka „odznaka za zasługi”. Nic więcej. Jestem bardzo szczęśliwy, że zdobyłem tę odznakę i że znalazłem się wśród takich wspaniałych osób, ale to tylko „odznaka”.

Serial Bridgertonowie zadebiutował w streamingu na Netflix 25 grudnia 2020 roku. Serial okazał się ogromnym sukcesem. Znalazł się na listach TOP 10 oglądanych seriali Netflixa w 76 krajach i według ujawnionych danych oglądalności jest piątą najpopularniejszą produkcją serwisu w historii.

Nie czas umierać, najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda zadebiutować ma 2 kwietnia 2021 roku. Jego gwiazdami są Daniel Craig, Rami Malek, Lashana Lynch i Léa Seydoux.

Źródło: yt.com/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?