Advertisement
Advertisement

WandaVision – Fani wierzą w powrót Magneto

WandaVision ma bardzo dużo możliwości. Scarlet Witch może formować swój świat jak chce, dlatego fani zaczęli tworzyć teorie kogo jeszcze Wanda sprowadzi do swojej rzeczywistości. Wielu podejrzewa Magneto.

W Westview za chwilę wybuchnie zamieszanie. Podczas gdy Wanda Maximoff kontynuuje wypaczanie rzeczywistości w swoim świecie, osoby zaangażowane w serial nadal mają dla nas wiele niespodzianek. W jednym z ostatnich wywiadów Elizabeth Olsen zasugerowała, że ​​jest jedna postać, której powrót byłby na tym samym poziomie, co powrót Luke’a Skywalkera w drugim sezonie Mandaloriana.

Zobacz także: Spider-Man 3 – rola Andrew Garfielda przypadkowo potwierdzona poprzez Tweeta?!

Według większości fanów serialu tą postacią mógłby być nikt inny jak Magneto. Pomysł przykuł uwagę na tyle, że główny antagonista X-Men górował w trendach na Twitterze. Sam Paul Bettany w jednym z wywiadów powiedział, że będzie pracował u boku znanego aktora podczas WandaVision.

Są rzeczy, o których nie mogę z tobą rozmawiać. Pracuję z aktorem, co będzie niespodzianką dla wszystkich. Mogę pracować z aktorem, z którym chciałem pracować od zawsze, który jest po prostu niewiarygodny. Mamy prawdziwe fajerwerki.

Poniżej przykłady domyśleń fanów:

Zobacz także: Marvel’s Behind the Mask – Zwiastun filmu dokumentalnego o Marvelu

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: ComicBook, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu X-Men: Mroczna Phoenix

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?