AdvertisementBędzie grane! – czyli growe premiery czerwca

Maj zakończył się dla graczy premierą Layers of Fear 2, które zabrało nas w przerażający, filmowy rejs. Kiedy jeszcze nie udało nam się dopłynąć do brzegu, powitał nas kolejny miesiąc, a wraz z nim nowe premiery. Przyjrzyjmy się jakie najciekawsze gry zadebiutują już w czerwcu!

 

Bloodstained: Ritual of the Night – 18 czerwca

Bloodstained: Ritual of the Night to platformowa, przygodowa gra akcji osadzona w klimacie gotyckiego horroru. Jej twórcą jest Koji Igarashi producent kultowej serii Castelvania. W grze wcielamy się w młodą sierotę – Miriam. Jest ona dotknięta tajemniczą klątwą, która sprawia że jej skóra częściowo zamienia się w kryształ. Dziewczyna budzi się z 10-letniej drzemki w zamku opanowanym przez siły zła, po czym rusza na spotkanie z twórcą tego przerażającego miejsca – jej dawnego przyjaciela.

Platforma: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch.

Crash Team Racing Nitro Fueled – 21 czerwca

Crash Team Racing Nitro Fueled to odświeżona wersja szalonych wyścigów gokartowych. Za przywrócenie do życia klasyka z PSOne odpowiada studio Beenox, które nie skupiło się jedynie na odwzorowaniu gry 1:1, lecz wprowadzili do niej szereg usprawnień i nowości. Dzięki temu otrzymamy możliwość tuningowania naszych pojazdów, nowe trasy oraz tryb rozgrywki online. Gra zapowiada się świetnie i prawdopodobnie odniesie podobny sukces jak poprzednie odnowione przygody maskotek Sony.

Platforma: PS4, Xbox One, Nintendo Switch.

Zobacz również: Crash Team Racing Nitro-Fueled – remake przez duże R! Pierwsze wrażenia!

Judgment – 25 czerwca

Judgment to przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji kryminału autorstwa Ryu Ga Gotoku Studio. Naszym bohaterem jest Takayuki Yagami – były prawnik, a obecnie prywatny detektyw. Protagonista podejmuje się rozwiązania zagadki makabrycznej serii morderstw w Kamurocho. Śledztwo sprawi, że Takayuki będzie musiał zmierzyć się też z demonami swojej przeszłości. Naszym zadaniem w grze będzie przesłuchiwanie, a nawet śledzenie świadków oraz zbieranie dowodów. Ponadto gra oferuje zręcznościowy system walki znany z serii Yakuza.

Platforma: PS4.

F1 2019 – 28 czerwca

F1 2019 to najnowsza odsłona licencjonowanych wyścigów Formuły 1 od studia Codemasters Software (twórców DiRT oraz GRID). Oczywiście w grze weźmiemy udział w najbardziej prestiżowych wyścigach samochodowych świata. Do naszej dyspozycji oddane zostaną bolidy wszystkich zespołów biorących udział w zmaganiach w obecnym sezonie, a także 21 oficjalnych tras. Ponadto otrzymamy możliwość powalczenia o mistrzostwo w klasie Formuły 2. Gra oferuje także tryb multiplayer, w którym zmierzymy się z innymi graczami w rozgrywkach ligowych oraz w tygodniowych wyzwaniach.

Platforma: PC, PS4, Xbox One.

Zobacz również: Techland połączy siły ze Square Enix przy dystrybucji Dying Light 2!

The Sinking City – 27 czerwca

W The Sinking City gracz staje się świadkiem szaleństwa i posępnej atmosfery przepełniającej miasteczko Oakmont w stanie Massachusetts. Detektyw Charles Reed podejmuje śledztwo, które ma odkryć źródło i przyczynę tajemniczej powodzi, jaka nawiedziła miasto. Targany coraz bardziej niepokojącymi halucynacjami, otoczony potworami i niewyjaśnionymi wydarzeniami, doświadczony detektyw nie cofnie się przed niczym, wierząc, że wszystko to jest tylko wytworem wyobraźni.

Platforma: PC, PS4, Xbox One.

Zobacz również: Selma and the Wisp – mroczna polska platformówka wkrótce na Nintendo Switch!

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?