Advertisement
Advertisementpixel

Ant-Man i Osa – nowy spot filmu! Bohaterowie stają przed wielkim zagrożeniem!

Trzeci film Marvela w tym roku przypuszcza coraz mocniejszą ofensywę. Tym razem pora na nowy spot.

Ant-Man i Osa na pewno będą najlżejszym filmem z Marvel Cinematic Universe w obecnym roku, jednak na pewno nie zabraknie na nim jakichś większych zagrożeń. Poniższy telewizyjny spot daje temu świadectwo:

Zobacz również: Evangeline Lilly zdradziła ważny element fabuły Ant-Man i Osa?

W sequelu Ant-Mana ponownie pojawią się: Paul Rudd (Scott Lang), Evangeline Lily (Hope Van Dyne), Michael Douglas (Dr. Hank Pym), Michael Pena (Luis), David Dastmalchian (Kurt) i T.I. (Dave). Nowymi twarzami będą: Michelle Pfaiffer jako Janet Van Dyke, Laurence Fishbourne – Bill Foster aka Goliath, Walton Goggins (Nienawistna ósemka) – Sonny Burch, Hannah John-Kamen (Killjoys) – Ghost, Randall Park (Wykolejona) – Jimmy Woo.

Na stanowisku reżysera ponownie zasiądzie Peyton Reed. Z kolei scenariusz do filmu Ant-Man i Osa sporządzili Andrew Barrer i Gabriel Ferrari na podstawie historii dostarczonej przez laureata Nagrody Akademii Filmowej, Adama McKaya (Big Short) i Paula Rudda.

Akcja filmu o owadzich superbohaterach rozgrywa się przed wydarzeniami z Avengers: Wojna bez granic.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?