Avengers 4 – nowa teoria na temat tytułu!

Jeżeli chodzi o wszystko, co związane jest z szykowaną już częścią Avengers, w tej chwili wystarczy drobny ruch twórców, aby zaczęły powstawać nowe teorie związane z przyszłością MCU.

Teraz mamy ponowny potencjalny tytuł czwartej odsłony crossovera filmów Marvela. Jak pamiętamy, praktycznie od początku wychodził już propozycje, na czele z Eternity War i End game. Tym razem na podstawie jednego z wpisów braci Russo fani rzekomo rozszyfrowali jego odpowiedź, widząc na ukazanym obrazku dwie litery „A”.

Zobacz również: Spider-Man: Far From Home – Peter Parker w cywilu i kostium Mysterio na nowych zdjęciach z planu!

Annihilation istotnie wydaje się pasować do całej otoczki związanej z opowiadaną historią po słynnym już pstryknięciu palcem Thanosa. Jak jednak będzie naprawdę, zobaczymy.

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: comicbook.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?