Ben Schwartz niebieskim jeżem z popularnej gry wideo!

Wiemy już, kto podłoży głos za legendarnego, niebieskiego jeża o imieniu Sonic. Portal Variety poinformował, że wybrańcem został Ben Schwartz.

Wcześniej ogłoszono, że Jim Carrey został zaangażowany do projektu w roli Doctora Robotnika / Eggmana, czyli arcywroga tytułowego bohatera. Ponadto w obsadzie znajdują się również: James Marsden jako Tom Wachowski, czyli oficer policyjny, który łączy siły z jeżem w celu położeniu kresu knowaniom Eggmana, Tika Sumpter i Natasha Rothwell.

Sonic i jego ekipa

Fot.: SEGA

Sonic the Hedgehog będzie czerpał inspiracje z popularnej serii gier, koncentrując się na próbach pokonania złowieszczego Doctora Robotnika przez tytułowego jeża. Celem wspomniany antagonisty jest zebranie wszystkich szmaragdów chaosu. Warto tutaj wspomnieć, że omawiany projekt to pierwsza próba przeniesienia na srebrne ekrany rzeczonej gierki. Jednakże sam Sonic zadebiutował już w kinach dwukrotnie. Pojawił się w animacji Ralph Demolka oraz przeboju Stevena Spielberga pt. Player One.

Zobacz również: The Innocents – poznaj nastolatkę z tajemniczymi mocami w zwiastunie nowego serialu Netflixa

Neal H. Moritz jest producentem omawianego obrazu.  Jego reżyserem została natomiast Jeff Fowler. Warto tutaj dodać, iż w projekt zaangażowany jest również Tim Miller, który pełni przy nim funkcję producenta wykonawczego. Zdjęcia do omawianego  dzieła rozpoczęły się w Vancouver w zeszłym tygodniu. Podobno trwać będą aż do zakończenia września. Ponadto, mimo iż obecnie fabuła widowiska pozostaje zagadką, to roboczy tytuł widowiska brzmi Casino Night, co jest niewątpliwym nawiązaniem do poziomu występującego w grze Sonic 2. Co Wy na to? Premiera filmu Sonic the Hedgehog została przewidziana na 15 listopada 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – SEGA

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?