Advertisement

Hitler na dinozaurze atakuje w nowym zwiastunie Iron Sky: The Coming Race

W sieci pojawił się trzeci zwiastun teaserowy komedii science-fiction Iron Sky: The Coming Race. W sequelu, po nazistach egzystujących po ciemnej stronie Księżyca, przyszedł czas na Teorię pustej Ziemi i zamieszkujące wnętrze błękitnej planety reptiliańskie wcielenia światowych przywódców.

Akcja The Coming Race toczyć się będzie dwie dekady po inwazji księżycowych nazistów i nuklearnej dewastacji Ziemi. Ukrywające się na Księżycu niedobitki ludzkości wrócą na rodzimą planetę, by tym razem zmierzyć się z Vril, reptiliańskim zagrożeniem nadchodzącym z Jądra Ziemi i ich armią dinozaurów.

Zobacz również: Aktor i muzyk Joey Batey obsadzony jako Jaskier. Posłuchaj jak gra i śpiewa!

Na stanowisku reżysera pozostał ojciec Iron Sky Timo Vuorensola. Tym razem w główne role wcielą się Lara Rossi, Vladimir Burlakov i Kit Dale. Swoje role powtórzą Julia Dietze, Udo Kier i Stephanie Paul. Zobaczymy również reptiliańskie wcielenia takich postaci jak: Jezus Chrystus, Władimir Putin, Józef Stalin, Osama bin Laden, Kaligula, Mao Zedong, Margaret Thatcher, Steve Jobs, czy Idi Amin. Budżet filmu wyniósł 20 milionów dolarów.

Zobacz również: Rekinado 6 – ogłoszono polski tytuł!

Światowa premiera dla fanów ma odbyć się 16 stycznia 2019 roku. Polska data premiery nie jest jeszcze znana. Na przyszły rok zaplanowano również trzeci film z uniwersum agregującego wszystkie teorie spiskowe, który rozgrywał się będzie w Chinach.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?