Odnajdę cię – premiera plakatu thrillera z Piotrem Stramowskim

Firma dystrybucyjna Kino Świat udostępniła oficjalny plakat promujący film Odnajdę cię, thriller w stylu słynnej Uprowadzonej z Liamem Neesonem. Znajdują się na nim gwiazdy produkcji: Ewa Kaim, Michał Żurawski i Piotr Stramowski.

Odnajdę cię to historia policjanki Justy, której córkę porywa ścigany przez nią przestępca. Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko rozpocznie niebezpieczną grę z porywaczem.

odnajdę cię plakat film

fot. materiały prasowe

Film jest debiutem fabularnym cenionej dokumentalistki Beaty Dzianowicz, której Latawce otrzymały Nagrodę Specjalną Tygodnia Krytyki na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno. Za zdjęcia do produkcji odpowiada światowej sławy operator, Jacek Petrycki – laureat Konkursu Filmów Polskich Camerimage. W obsadzie filmu, w rolach głównych wystąpili: nominowana do Polskiej Nagrody Filmowej – Orzeł –  Ewa Kaim oraz Dariusz Chojnacki, Mirosław Haniszewski, Michał Żurawski Piotr Stramowski.

Zobacz również: Wywiad z Michałem Żurawskim – gwiazdą serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku i dubbingowym Lando Calrissianem!

Producentami Odnajdę cie są Polski Instytut Sztuki Filmowej, Silesia Film, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych (WFDiF). Za dystrybucję kinową odpowiada Kino Świat.

Film trafi do repertuaru polskich kin 3 sierpnia.

Źródło: Kino Świat / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?