Tenet – gwiazda Czarnego Mercedesa w filmie Nolana!

Jak się okazuje, w nowej produkcji jednego z najbardziej kreatywnych współczesnych reżyserów Hollywood jest miejsce na polski akcent.

Marcel Sabat, którego znamy m.in. z tegorocznego Czarnego Mercedesa, Kamieni na szaniec czy serialowej kontynuacji Odwróconych, ogłosił na Instagramie, że wystąpi w Tenet. Jak wynika z wpisu aktora, będzie to oczywiście rola epizodyczna, ale ma się pojawić w ostatecznej wersji filmu.

View this post on Instagram

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że na początku września tego roku miałem przyjemność pracować na planie najnowszego filmu mojego ulubionego reżysera Christophera Nolana. Odpowiadając na pytania: 😉 -tak! Miałem okazję powiedzieć kilka zdań! -tak! Christopher Nolan mnie reżyserował! -tak! Mam nadzieję, że znajdę się w finalnym efekcie tego filmu! 😉 -tak! Spełniło się jedno z moich wielu marzeń! – tak! Już nic więcej nie powiem 🤐 Link z obsadą filmu poniżej ↙️ https://m.imdb.com/title/tt6723592/fullcredits/cast?ref_=m_tt_cl_sc I am pleased to announce that at the beginning of September 2019 I had the pleasure to work on the set of my favorite director Christopher Nolan. Answering all the questions: 😉 -Yes! I had the opportunity to say a few sentences on the set! -Yes! Christopher Nolan directed me! -Yes! I hope to be in the final result of this film! 😉 -Yes! One of my dreams has come true! – Yes! I'm not going to say anything else about this! #tenet #christophernolan #inside #the #actors #studio #movie #film #picoftheday #instagood

A post shared by Marcel Sabat (@marcel_sabat) on

Zobacz również: Tenet – oto pierwsza zapowiedź filmu Christophera Nolana!

W obsadzie znaleźli się między innymi John David Washington (BlackKkKlansman), Robert Pattinson (Good Time), Elizabeth Debicki (Wielki Gatsby), Aaron Taylor-Johnson (Avengers: Czas Ultrona) i Kenneth Branagh (Dunkierka).

Nolan jest zarówno reżyserem jak i scenarzystą nowego filmu. W pracy producenckiej pomaga mu żona, Emma Thomas oraz Thomas Hayslip, który wielokrotnie współpracował z reżyserem. Przy kręceniu scen jest za to używana technologia IMAX.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kamienie na szaniec

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?