the old guard background Advertisement

The Batman – Paul Dano zagra Człowieka-Zagadkę!

Po mało optymistycznych wieściach o niedogadaniu się Jonah Hilla z Warner Bros. mamy bardzo dobrą przeciwwagę.

W nowe wcielenie egocentrycznego złoczyńcy lubującego się w zmuszaniu Mrocznego Rycerza do rozwiązywania różnych makabrycznych zagadek wcieli się Paul Dano. Aktor ma za sobą już kilka pamiętnych występów, na czele z Aż poleje się krew i Ucieczką z Dannemory. Przed The Batman, postać tę grali chociażby Jim Carrey w Batman Forever oraz Cory Michael Smith w serialu Gotham.

The Batman

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: The Batman – Jonah Hill jednak nie zostanie Pingwinem

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. W rolę Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattinson. Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?