Sala samobójców. Hejter – powstanie serialowa wersja od HBO

Jak widać, telewizyjne ujęcie Parasite jeszcze nie weszło w żadną znaczącą fazę, a już kolejny tytuł idzie w kolejce w stajni HBO.

Sala samobójców. Hejter okazała się miażdżącym sukcesem Komasy i jego ekipy, doceniony zarówno przez widzów jak i krytyków. Po wojażach na Netfliksie wielu twórców zwróciło uwagę na tę historię. W szczególności Dan Farah z Farah Films i Roy Lee z Vertigo. Tak bardzo spodobał im się scenariusz, że wykupili prawa do stworzenia serialowej wersji, a stacja HBO wzięła ich pod swe skrzydła. Póki co oczywiście nie ma żadnych szczegółów związanych z obsadą czy czymkolwiek innym.

Sala Samobójców: Hejter

© Fot Jaroslaw Sosinski / NAIMA FILM, OPERATOR Radek ?adczuk, PRODUCENT NAIMA FILM, REZYSER Jan Komasa,Maciej Musia?owski ,

Zobacz również: Dzień trzeci – Jude Law w serialu HBO! Nowy zwiastun!

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?