The Expanse – zaprezentowano plakat 4. sezonu! | SDCC 2019

Na San Diego Comic Con znalazło się również co nieco dla fanów jednego z najlepszych seriali SF na antenie.

Póki co nie zobaczyliśmy co prawda trailera, jednak poniższy plakat udowadnia, że 4. sezon The Expanse czai się tuż za rogiem. Do dotychczasowej obsady dołączą jeszcze Rosa Gilmore (Opowieść podręcznej), Keon Alexander (Tyrant), Jess Salgueiro (Mouthpiece) i Burn Gorman (Pacific Rim).

Zobacz również: Top Gun: Maverick – legenda powraca w pierwszym zwiastunie! | SDCC 2019

The Expanse

Fot. Amazon Prime Video

Trzeci sezon składał z 13 epizodów i złowieszczo obiecywał, że żadna planeta, asteroida czy też statek nie mógł czuć się bezpieczny. W omawianym rozdziale Ziemia, Mars i Pas Asteroid znajdowały się w stanie wojny. Każda z frakcji walczyła o władzę oraz kontrolę. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, misja odkrycia sekretu protomolekuły osiąga najwyższy status, a każda, nawet najmniejsza podjęta decyzja może wpłynąć na ostateczne przetrwanie Układu Słonecznego.

Daleka przyszłość. Seria rozgrywa się w skolonizowanej galaktyce, gdzie dwóch nieznajomych nieświadomie pakuje się w rozległą konspirację. Produkcja została oparta na bestsellerze New York Timesa spod pióra Daniela Abrahama oraz Ty’a Francka (ich wspólny pseudonim to James S. A. Corey). Obsada serii składa się z następujących gwiazd: Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Cas Anvar, Wes Chatham i Frankie Adams. Ponadto w trzecim sezonie widzowie zobaczyli również Elizabeth Mitchell oraz Davida Strathairna.

Duet scenarzystów nominowanych do Nagrody Akademii Filmowej – Mark Fergus oraz Hawk Ostby (Ludzkie dzieciIron Man) pełniło funkcję producentów wykonawczych widowiska razem z showrunnerem Narenem Shankarem (Almost HumanGrimm).

Trzeci sezon serialu The Expanse zadebiutował 11 kwietnia 2018 roku. Wyświetleniem produkcji zajęła się wcześniej stacja SyFy.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Amazon Prime Video

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?