The Mandalorian – premiera 2. sezonu potwierdzona!

O ile mnóstwo produkcji – łącznie z tymi związanymi z Disneyem – zostało brutalnie zablokowanych z powodu pandemii, The Mandalorian zdawał się trzymać całkiem nieźle. A teraz potwierdza się, że nie były to nieprawdziwe informacje.

Jon Favreau potwierdził bowiem w niedawnym wywiadzie, że produkcja nie będzie miała żadnych opóźnień i pojawi się w październiku. Nie ukrywał, że kluczową kwestią było ukończenie zdjęć przed pierwszymi obostrzeniami związanymi z koronawirusem. Dzięki temu pozostało tylko i wyłącznie zajęcie się efektami specjalnymi, co było jak najbardziej do zrobienia na drodze zdalnej.

baby yoda ugryzł szturmowca w palec

kadr z serialu The Mandalorian

Zobacz również: Wiedźmin – niedługo mogą powrócić zdjęcia do 2. sezonu!

A zatem nawet jeśli największe produkcje nie pojawią się tej jesieni, wciąż możemy być pewnie, że The Mandalorian w nowej odsłonie będzie na nas czekał. Kto wie, może do tego czasu dowiemy się o jakichś konkretach ustawienia Disney Plus w Polsce?

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?