The Mandalorian – udostępniono tytuły epizodów 2. sezonu?

Być może już teraz wiemy, jak nazywają się odcinki The Mandalorian.

Nie jest to jeszcze rzecz jasna oficjalna informacja, jednak portal thegww.com – z którego to pochodzą pierwotnie doniesienia – bardzo często trafia w dziesiątkę. Zakładając, że są one prawdziwe, póki co trudno wyciągnąć z nich cokolwiek miarodajnego. Ewentualnie tytuł epizodu szóstego może sugerować pojawienie się Ahsoki (Rosario Dawson).

Zobacz również: TOP 10 filmów i seriali na Netflix 26 kwietnia! Tyler Rake kontynuuje panowanie!

Drugi sezon serialu ma pojawić się na platformie Disney+ jeszcze tej jesieni. Nie wiadomo jednak jak na planowaną premierę wpłynie koronawirus. Pandemia jaka występuje na świecie może bowiem pokrzyżować plany twórców i nie pozwolić na produkcję. Wiemy jednak, że część zdjęć już się zakończyła. Tak naprawdę przyszłość serialu, jest więc jedną, wielką niewiadomą. Pozostaje tylko czekać na oficjalne komunikaty wytwórni.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?