Advertisement

The Walking Dead – zwiastun 10. sezonu i data premiery! | SDCC 2019

Zgodnie z tym, co zostało obiecane, na San Diego Comic Con pojawił się również trailer sagi o walce z zombie.

Najnowszy sezon może być dla fanów The Walking Dead nie lada zagadką. Czego można spodziewać się po odcinkach 10. sezonu? Angela Kang już od jakiegoś czasu zapowiadała, że widzowie będą musieli przygotować się na przeskok czasowy. Nadal jednak nie wiadomo, jak długi czas minął od zakończenia wydarzeń z sezonu 9.
W nowych odcinkach widzowie dowiedzą się prawdopodobnie, do kogo należał tajemniczy głos z radia. Czy bohaterowie muszą obawiać się kolejnego niebezpieczeństwa? Jedno jest pewne – Angela Kang zapowiedziała, że w The Walking Dead pojawią się rzeczy, które dotąd nigdy nie były pokazywane na ekranie.

Zobacz również: The Walking Dead zawita w kinach! Oto zapowiedź produkcji o Ricku Grimesie! | SDCC 2019

Widzowie będą mogli śledzić również kontynuację wątku odkupienia win przez Negana (Jeffrey Dean), jednak żaden z twórców nadal nie zdradza, co się wydarzy i jakie działania podejmie…
W 10. sezonie będzie można spodziewać się także konfrontacji z Szeptaczami, która będzie miała szansę przerodzić się w coś dużo gorszego. Jak jednak się wygrać z kimś, kto nie żyje w stałym miejscu, tylko cały czas migruje? Ten konflikt może przybrać zupełnie inne oblicze niż wszystkie dotychczasowe spory.
Angela Kang zdradza również, że w 10 sezonie bardzo ważną rolę odegrają płomienie. Kto i czego powinien się bać?
Polska premiera będzie miała miejsce 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?