Advertisement
Advertisement

Wyniki: Wygraj film Pokemon Detektyw Pikachu na DVD!

Wraz z Galapagos Films zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie!

DO WYGRANIA:

2x Pokemon Detektyw Pikachu na DVD!


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Jakub Brus

Ewelina Kliś

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.


Hit kinowy! Pierwszy pełnometrażowy, aktorski film w świecie Pokemonów! Genialny detektyw Harry Goodman znika bez śladu. Jego syn Tim wraz z detektywem Pikachu (Ryan Reynolds, a w polskiej wersji dubbingowej Maciej Stuhr) próbują rozwiązać zagadkę zaginięcia. Podczas niezwykłej przygody w Ryme City wpadają na ślad przerażającego spisku.

W rolach głównych: Ryan Reynolds, Kathryn Newton, Justice Smith

Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray: – Tryb detektywa – Obejrzyj film Pokemon Detektyw Pikachu w zupełnie nowy sposób. Odkryj świat ukrytych wskazówek, materiał z planu, ciekawostki, fakty o Pokemonach, zabawne dodatki, easter eggs i nie tylko! – Alternatywny początek – Moja przygoda z Pokemonami – Tworzenie świata detektywa Pikachu – Audiokomentarz Mr. Mime’a – Ryan Reynolds – poza Actor’s Studio – Teledysk

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD: – Moja Przygoda z Pokemonami – Zanurz się we wciągającym świecie Pokemonów z Justice’em Smithem!

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Izumi pisze:

Trochę długi ten czas oczekiwania na wyniki ;>

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?