Paul Thomas Anderson zainteresowany adaptowaniem Teen Titans?

W zasadzie każdy jego film jest wielkim wydarzeniem. Stworzył takie znakomitości, jak Boogie Nights, Aż poleje się krew czy niedawny hit Nić widmo, który zapewne ostro namiesza w trakcie oscarowej gali. Współpracuje z takimi aktorami, jak Joaquin Phoenix czy Daniel Day-Lewis. Jaki może być jego następny krok? 

Na Twitterze Anderson wziął udział w zabawie podobnej do Ask Me Anything na Reddicie, polegającej na odpowiadaniu na różne pytania internautów. Poza pytaniami o ulubione jedzenie, czy najlepszy jego zdaniem film ubiegłego roku (Tamte dni, tamte noce), oto jedna z ciekawszych wymian tweetów:


Oczywiście to równie dobrze mógł być żart, ewentualnie bardziej odpowiedź na to, co ostatecznie by mógł stworzyć, gdyby miał wybierać aniżeli faktyczna chęć. Jednak trzeba przyznać, że taka opcja byłaby interesująca…

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?