Advertisement
Advertisement

Zwiastun kontynuacji komedii „Goście, goście”!

Hrabia Godefroy i jego giermek Jacquille powracają! Trzecia część uwielbianej na świecie francuskiej komediowej serii „Goście, goście” (amerykańskiego remake’u nie liczymy) nazywa się „Les Visiteurs 3: La Revolution” i 6 kwietnia trafi na francuskie ekrany. Polska data premiery nie jest znana. Tak prezentuje się zwiastun kinowy produkcji. Nie posiada on napisów angielskich, ale i tak da się wyczuć klimat poprzednich produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=4KWz7skYga8

Zobacz również: recenzja miniserialu BBC „Wojna i Pokój”

Za film odpowiadają osoby związane z poprzednimi częściami. Film reżyseruje Jean-Marie Poire, a w głównych rolach wystąpią oczywiście Jean Reno oraz Christian Clavier. Tym razem ze średniowiecznymi zwyczajami zmierzą się: Karin Viard („Polisse”, „Delikatesy”), Sylvie Testud („Lourdes”, „Niczego nie żałuję – Edith Piaf”), Frederique Bel („Za jakie grzechy dobry Boże?”) i Otto Götz („Iron Sky”, „Atlas Chmur”). Film będzie kontynuował wątek rozpoczęty w „Goście, goście 2 – korytarz czasu”, kiedy to odbywający podróże w czasie średniowieczni bohaterowie trafiają do Francji okresu Wielkiej Rewolucji, a dokładniej do 1794 roku, kiedy panował słynny terror jakobinów.

Źródło: youtube.com/ ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna „Les Visiteurs 3: La Revolution”

 

 

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?