The Equalizer 2 z nową datą premiery

The Equalizer 2 to sequel hitu z 2014 roku o polskim tytule Bez litości. Ponownie wystąpi w nim Denzel Wasington w roli emerytowanego tajnego agenta, aby ponownie walczyć o sprawiedliwość. W obsadzie znajdziemy również m.in. Pedro Pascala, Billa Pullmana czy Melisse Leo. Sony Pictures poinformowało o zmianie premiery filmu. Pierwotnie The Equalizer 2 na ekrany miał wejść 3 sierpnia. Teraz jednak wiemy, że w kinach pojawi się 20 lipca. Konkurować będzie z hitem Mammia Mia: Here We Go Again.

https://www.youtube.com/watch?v=xeTpiiRdvGo

Zobacz również: Gwiazdor Moonlight wystąpi w The Equalizer 2

Oprócz The Equalizer 2 swoją datę premiery w tym przypadku opóźni także Alita: Battle Angel z 20 lipca na grudzień. Jest to produkcja w reżyserii Roberta Rodrigueza z gatunku sci-fi. Sony Pictures dokonało jeszcze jednej zmiany – film Paweł, apostoł Chrystusa zamiast 28 marca, pojawi się już 23. Opowieść o życiu świętego Pawła w reżyserii Andrew Hyatta przedstawi jego przemianę od przeciwnika Jezusa do jego jednego z najbliższych apostołów. 

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: YouTube

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?