Nicolas Cage chce przejść na aktorską emeryturę!

Mistrz niezamierzonej autoparodii już wkrótce zamierza dać sobie spokój z aktorstwem! Wstępnie planuje jeszcze zagrać jakieś 3 lub 4 lata. Nie jest to jednak bynajmniej kompletna ucieczka od świata filmowego, bowiem ten aktor-instytucja planuje zająć się produkcją i reżyserią. 

Uwielbiam występować. Lubię siłę wyrazu filmu i występy w nim. Miałem cały czas kontakt z rzemiosłem i teraz czuję się z tym lepiej niż kiedykolwiek wcześniej (…) Chcę kontynuować pracę przez następne trzy lub cztery kolejne lata, potem chciałbym skupić się mocniej na reżyserowaniu – powiedział Cage w jednym z wywiadów.

Nie jest żadną tajemnicą, że gwiazdor ma poważne kłopoty finansowe – stąd w przeciągu ostatnich lat widzielismy go chyba w każdej produkcji, która oferowała mu pieniądze. 

Mam mnóstwo powodów, by dalej pracować. Jednym z nich jest, mówiąc szczerze, to, że gdy nie jestem skoncentrowany na mojej pracy, potrafię być nieco autodestrukcyjny… Taka jest różnica pomiędzy jedną butelką wina a dwiema.

Sądzicie, że Cage podejmuje dobrą decyzję? Będzie Wam go szkoda, gdy odejdzie od aktorstwa?

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?