Advertisement
Advertisement

„Maze Runner: The Death Cure” – Dylan O’Brien dochodzi do zdrowia po niefortunnym wypadku!

18 marca wytwórnia 20th Century Fox wydała oświadczenie, w którym oznajmiła, że Dylan O’Brien został ranny w trakcie kręcenia filmu „Maze Runner: The Death Cure” w Vancouver w Kanadzie. Z tego właśnie względu produkcja obrazu została wstrzymana do czasu, dopóki aktor wcielający się w głównego bohatera nie powróci do pełnego zdrowia. Dylan O’Brien doznał wstrząśnienia mózgu, kilku złamań oraz licznych ran szarpanych. Powodem niefortunnego wypadku była źle przeprowadzona sekwencja akcji związana z motocyklem. Obecnie portal E! dowiedział się z rozmowy z Giancarlo Espositio – kolegą z planu wspomnianego poszkodowanego, że młody chłopak szybko wraca do zdrowia, a co za tym idzie, planuje wrócić do produkcji już za sześć tygodni.

89731

Zobacz również: Dylan O’Brien ranny na planie trzeciej części „Więźnia Labiryntu”

Reżyserem „Maze Runner: The Death Cure” jest Wes Ball, który nakręcił również dwie poprzednie odsłony. Scenariusz do filmu sporządził T.S. Nowlin w oparciu o powieść Jamesa Dashnera pod tym samym tytułem. Historia będzie kontynuowała wydarzenia przedstawione w końcówce drugiej odsłony serii, a mowa tutaj o dziele „Więzień labiryntu: Próby ognia „. W obsadzie produkcji, oprócz Dylana O’Briena, znajdują się również: Thomas Brodie-Sangster, Rosa Salazar, Ki Hong Lee i Dexter Darden.

Światowa premiera filmu przewidziana jest na 26 stycznia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia 0 materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?