Ben Affleck producentem wykonawczym filmu Justice League!

Portal Deadline poinformował, że Ben Affleck podpisał właśnie kontrakt na objęcie stanowiska producenta wykonawczego kolejnego głośnego filmu wytwórni Warner Bros. pt. Justice League! Warto tutaj dodać, że rzeczony twórca zagra również jedną z głównych ról w nadchodzącym wielkimi krokami widowisku. Pojawi się w nim jako Bruce Wayne, czyli legendarny Batman. Ponadto krążą pogłoski, że aktor będzie współpracować zarówno z reżyserem Zackiem Snyderem, jak i scenarzystą Chrisem Terrio w celu zrealizowania jak najlepszego filmu.

Powyższe ogłoszenie jednoznacznie daje do zrozumienia, że wytwórni WB mocno zależy na zaangażowaniu Bena Afflecka w powstające, filmowe uniwersum DC. W ramach przypomnienia należy dodać, że nadmieniony aktor w niedalekiej przyszłości wyreżyseruje solowy obraz o Batmanie. Jest on również odpowiedzialny za scenariusz do wspomnianego dzieła, który sporządził we współpracy z dyrektorem kreatywnym DC – Geoffem Johnsem.

Ben Affleck

Zobacz również: Justice League: informacje na temat roli komisarza Gordona

Produkcja Justice League trwa obecnie w Londynie. Ben Affleck, Henry Cavill i Gal Gadot odtworzą w produkcji swoje role z filmu Batman v Superman. Wcielą się zatem odpowiednio w Batmama, Supermana oraz Wonder Woman. Oprócz wspomnianej trójki, w obrazie pojawi się także Jason Mamoa, Ray Fisher, Ezra Miller i Amber Heard. Pierwszy z panów zagra Aquamana, drugi Cyborg, trzeci Flasha, a jedyna kobieta w tym gronie – Królową Merę. Warto tutaj wspomnieć, że odgrywana przez Amber Heard bohaterka to władczyni podwodnego świata. Zatem nietrudno się domyślić, że aktorka później pojawi się również w solowej produkcji poświęconej przygodom Aquamana. Wracając do obsady… W Justice League widzowie będą mieć możliwość zobaczenia także Jeremy’ego Ironsa, który powtórnie wcieli się w Alfreda Pennywortha oraz J.K. Simmonsa w roli komisarza Gordona. Z produkcją związany jest też Willem Dafoe. Niestety obecnie nic nie wiadomo o jego postaci.

Justice League zadebiutuje w kinach już 10 listopada 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?