Nieznajoma – fragment filmu z udziałem Rachel Weisz i Michaela Shannona

Jeszcze w tym tygodniu zaliczy swoją premierę najnowszy film w reżyserii Joshuy Marstona (Maria łaski pełna, Przebaczenie krwi). Gwiazdami obrazu są zwyciężczyni Oscara Rachel Weisz (Wierny ogrodnik, Światło między oceanami) i nominowany do Nagrody Akademii Michael Shannon (Droga do szczęścia, Człowiek ze stali). Poniżej znajdziecie ekskluzywny klip z produkcji. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Rings – pierwszy zwiastun i plakat horroru!

Opis dystrybutora (kino): Alice (Rachel Weisz) zadaje pytania, na które większość z nas nie chce znać odpowiedzi. Kiedy pojawia się na przyjęciu urodzinowym Toma (Michael Shannon) budzi skrajne emocje – od fascynacji po oburzenie. Bohater przez cały wieczór pilnie obserwuje kobietę. Jest przekonany, że poznał ją wcześniej, tylko wtedy to była Jenny.

Scenarzystami dzieła są wspomniany wcześniej reżyser Joshua Marston i Julian Sheppard. Obsada obrazu, oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, składa się również z następujących aktorów: Kathy Bates, Danny Glover, Michael Chernus i Azita Ghanizada.

Nieznajoma pojawi się w amerykańskich kinach w najbliższy piątek, czyli 27 sierpnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?