John Wick 2 – niezrównany zabójca bohaterem najnowszego numeru magazynu Total Film!!!

Poniżej znajdziecie okładki najnowszego numeru magazynu Total Film, które w całości zostały poświęcone produkcji John Wick 2. Ich bohaterem jest oczywiście Keanu Reeves wcielający się w legendarnego zabójcę o zmęczonym spojrzeniu. Zapraszamy do zapoznania się z omówionymi grafikami!

3GAG6PmiV4k8h2xSSdxh3Y 650 80

RRRBHaPCRRxdfCm5zSy63Y 650 80

Zobacz również: John Wick zawalczy też na kartach komiksu

W kontynuacji przygód nieziemsko zabójczego Johna Wicka widzowie ponownie zobaczą na srebrnych ekranach Keanu Reevesa wcielającego się w tytułowego bohatera.

Oficjalny opis dystrybutora produkcji jest następujący: Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

Za kamerą kontynuacji stanął reżyser pierwowzoru, czyli Chad Stahelski, które zrobił wszystko, co w jego mocy, aby bezbłędnie uchwycić mordercze tango zmęczonego życiem, byłego kryminalisty, którego przeciwnikiem tym razem jest postać odegrana przez Commona. Warto tutaj dodać, że nad dalszymi przygodami Johna Wicka ponownie czuwał Derek Kolstad na stanowisku scenarzysty projektu.

Zrealizowany jedynie za 20 milionów dolarów John Wick zarobił na świecie aż 86 milionów dolarów, przekraczając swój budżet ponad czterokrotnie. Ponadto film stał się przebojem rynku DVD. Obraz trafi na ekrany polskich kin już 10 lutego 2017 roku.

C0BWA1iUQAIeRiA

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?