Advertisement
Advertisement

Annabelle wraca do domu – Judy przeżywa prawdziwy koszmar w przerażającym fragmencie filmu!

Do sieci trafił niedawno nowy fragment filmu Annabelle wraca do domu! Opublikowany lip możecie obejrzeć poniżej. Serdecznie zapraszam do oglądania. Fragment mrozi krew w żyłach.

Warto tutaj zaznaczyć, że w omawianej odsłonie Annabelle pojawią się Vera Farmiga i Patrick Wilson!

Zobacz również: Annabelle wraca do domu – nowy zwiastun filmu!

Kolejna część ponownie, jak nietrudno zgadnąć, skoncentruje się na tytułowej, złowieszczej lalce, jednakże tym razem, upiorna zabawka będzie już pod kontrolą badaczy paranormalnych zjawisk Eda i Lorraine Warrenów. W omawianym filmie Mckenna Grace odegra Judy Warren, czyli córeczkę wspomnianej pary. Dziewczynka razem ze swoimi nastoletnimi opiekunkami stanie się celem demonicznej lalki po tym, jak badacze umieszczą złowieszczy przedmiot we własnym pokoju nadprzyrodzonych artefaktów. Brzmi intrygująco? W role opiekunek do dziecka wcielą się Madison Iseman i Katie Sarife.

Trzecia część omawianej serii będzie reżyserskim debiutem Gary’ego Daubermana. Twórca był scenarzystą odpowiedzialnym za fabułę dwóch poprzednich odsłon. Warto tutaj wspomnieć, iż Dauberman napisał również tekst do ogromnego hitu wytwórni New Line Cinema, którym okazał się obraz To. Twórca jest także  odpowiedzialny, co nikogo nie powinno dziwić, za scenariusz do kontynuacji wspomnianego widowiska.

Film Annabelle wraca do domu zadebiutuje w polskich kinach już  12 lipca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros. Entertainment Inc.

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?