Advertisement
Advertisement

Ant-Man 3 – co stanie się w kolejnej odsłonie? Reżyser produkcji opowiada

Historia Ant-Mana wciąż trwa, a ekipa twórców nadal pracuje nad projektem sequela.

Oczywiście wiele spraw z wiadomych powodów się spowolniło, ale Peyton Reed zapewnia, że nadal działają przy warunkach, na jakie pozwala pandemia. Wstępna wersja fabuły miała zostać już opracowana, a teraz trwają oczekiwania na zaklepanie ze strony Marvela. Reed dodaje, że nie mieli zamiaru rezygnować z tropu rozpoczętego przez drugą część – czyli postawienia bohaterki, w którą wciela się Evangeline Lily, na pierwszym miejscu tuż obok Scotta Langa. Obie postacie dalej mają się wspólnie rozwijać.

Ant-Man i Osa

kadr z filmu Ant-Man i Osa

Zobacz również: Ant-Man 3 – scenarzysta Ricka i Morty’ego przypisany do projektu

Gwiazdami poprzedniej części, czyli filmu Ant-Man i Osa, są: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña i Michael Douglas, którzy odtworzą swoje role z jedynki. Ponadto obsadę zasilają następujące osoby: Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Tip T.I. Harris i David Dastmalchian. Rzeczone gwiazdy także miały okazję zedediutować w jedynce, lecz znalazły się tam na drugim planie. Warto dodać, że w produkcji wystąpi również Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Obraz wyreżyserował Peyton Reed. Kontynuacja przygód najmniejszego komiksowego bohatera Marvela zawitała do polskich kin 3 sierpnia 2018 roku.

Źródło: comcbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?