Avengers: Koniec gry – pojawiły się wstępne prognozy, ile zarobi film

Stwierdzenie, że następny film Marvela od braci Russo będzie hitem w box office, byłoby czymś więcej niż oczywistością. Pytanie jednak, jakie osiągnie wyniki.

Na to starał się odpowiedzieć analityk firmy Exhibitor Relations, Jeff Lock. Według jego ustaleń, weekend otwarcia ma dać zwieńczeniu MCU 282 miliony dolarów, przebijając tym samym Wojnę bez granic o 25 milionów dolarów. Jeżeli zaś chodzi o końcowy zysk, Lock przewiduje możliwość usytuowania się w okolicach 2,2 miliarda dolarów, przebijając poprzednią część, Titanica oraz Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, trafiając tym samym na drugą pozycję wszech czasów.

Avengers

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Gwyneth Paltrow ogłasza odejście z MCU po Avengers: Koniec gry

Takie wyznanie od razu rodzi pytanie, czy jej odejście zbiegnie się z brakiem Tony’ego Starka po finale 3. fazy MCU. Ale rzecz jasna, ta kwestia może zostać rozwiązana na wiele sposobów.

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU Avengers: Koniec gry naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać. Za film odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic. Mowa tu o reżyserach Joe i Anthony’m Russo oraz scenarzystach Christopherze Markusie i Stephenie McFeely’u.

Avengers: Koniec gry trafi do kin w kwietniu!

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?