Black Adam – producent odpowiada, czy film z Dwaynem Johnsonem powstanie!

Minęło nieco czasu, nim pojawiły się kolejne doniesienia związane z filmową adaptacją Black Adama, o którym wcześniej mówiło się, że będzie antagonistą Shazama. Głos zabrał sam producent filmu, Hiram Garcia.

Black Adam na pewno powstanie. Na ten moment głęboko drążymy w scenariuszu, co póki co idzie nam bardzo dobrze. Jestem bardzo podekscytowany stworzoną historią. Widzisz, zawsze byłem wielkim komiksowym fanem, zawsze chciałem coś takiego stworzyć (…) Od dłuższego już czasu wiemy o żyjącym superbohaterze Dwaynie Johnsonie, rozważałem więc, do której postaci pasuje najmocniej pod względem wyglądu, fizjonomii i podejścia.

Black Adam

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Iron Fist- Alive Eve wystąpi jako Krwawa Mary. Sprawdź pierwsze zdjęcia!

Warto nadmienić, że producent zaznaczył, iż ostatecznie zrezygnowano z upchnięcia Black Adama i Shazama w jednym filmie, jako że zrobiłoby się zbyt tłoczno. Ma to spore znaczenie w sytuacji, gdy film o tej pierwszej postaci może obfitować w naprawdę brutalne sceny – co dość mocno gryzłoby się z koncepcją Shazama.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?