Blok Ekipa parodiuje horror W Lesie dziś nie zaśnie nikt

Youtube’owy kanał Spinka Film Studio udostępnił w sieci 202. odcinek internetowego serialu Blok Ekipa. A w nim Bartosz Walaszek postanowił sparodiować polski slasher W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Blok Ekipa znana jest z tego, że odnaleźć można w niej echa lub komentarz do popularnych medialnych tematów czy programów telewizyjnych, więc wzięcie na tapet przez twórców serialu jednego z najpopularniejszych polskich filmów 2020 roku nikogo nie powinno dziwić.

Zobacz również: Wiedźmin doczekał się pornoparodii. Zobacz zwiastun The Bewitcher

Blok Ekipa to serial komediowy studia Git Produkcja opowiadający o Spejsonie, Walu i Wojtasie, trójce warszawskich dresiarzy, którzy nieustannie wchodzą w konflikt z prawem. Produkcja Bartosza Walaszka zadebiutowała na Youtube w czerwcu 2013 roku, a od października 2015 roku emitowana jest również na kanale Comedy Central Polska.

Zobacz również: Porucznik Kabura – powstanie drugi sezon serialu Bartosza Walaszka dla CDA Premium

W lesie dziś nie zaśnie nikt miał zaplanowaną kinową premierę na 13 marca 2020 roku, lecz ze względu na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa slasher z Julią Wieniawą w głównej roli swój debiut zaliczył 20 marca na platformie Netflix.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z BLOK EKIPA (202), W DRESIE DZIS NIE ZASNIE NIKT

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?