Chaos Walking – Tom Holland i Daisy Ridley na nowych plakatach długo wyczekiwanego filmu

Trzy lata ciszy, aż do dzisiaj. Fani Toma Hollanda i Daisy Ridley mogą odetchnąć z ulgą, gdyż Chaos Walking produkcji Lionsgate właśnie otrzymał nowe plakaty!

Adaptacja książki Patricka Nessa zapowiada się na interesujący projekt, który na pewno warto będzie obejrzeć. Reżyserem Chaos Walking jest Doug Liman znany z takich hitów jak Na skraju jutra czy Tożsamość Bourne’a. Za scenariusz odpowiada Jamie Linden (Zakładnik z Wall Street) i Charlie Kaufman (I’m Thinking of Ending Things). Premiera planowana jest na 22 stycznia 2021 roku, niestety patrząc na sytuację w jakiej się znajdujemy, trudno powiedzieć, czy data nie zostanie zmieniona.

Chaos Walking - Tom Holland i Daisy Ridley na nowym plakacie długo oczekiwanego filmu

Plakat filmu Chaos Walking, Lionsgate; Tom Holland i Daisy Ridley w rolach głównych

Zobacz również: Daisy Ridley i Tom Holland na pierwszym zdjęciu z filmu Chaos Walking

Chaos Walking - Tom Holland i Daisy Ridley na nowym plakacie długo oczekiwanego filmu

Plakat filmu, Lionsgate

Chaos Walking na podstawie powieści Patricka Nessa ukazuje historię Todda Hewitta (Tom Holland), młodego chłopaka. Żył on w świecie, w którym Szum obudził u wszystkich mężczyzn zdolność czytania innym w myślach. Jest on jedynym nastolatkiem żyjącym w wiosce Prentisstown. Ale nie na długo. Dzieli go tylko miesiąc od stania się mężczyzną. Todd pewnego dnia orientuje się, że osadnicy coś przed nim ukrywają. Tajemnica ta tak przeraża chłopaka, że postanawia on uciec z wioski wraz ze swoim wiernym psem. Ścigany przez mieszkańców napotyka Violę Eade (Daisy Ridley). Jest ona ostatnią dziewczyną na świecie. Wcześniej sądzono, że wszystkie kobiety zostały zabite przez Szum. Todd i Viola wyruszają razem w podróż, która ujawni im sekrety świata.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?