Czarodziejski flet – Roland Emmerich wyprodukuje adaptację opery Mozarta! Gwiazda Gry o tron w obsadzie

Roland Emmerich ponownie szykuje efektowną opowieść, tym razem bazującą na samym Czarodziejskim Flecie Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Czarodziejski flet zostanie przeniesiony do współczesności. gdzie młody londyński wokalista wyrusza do austriackich Alp, by dotrzeć do legendarnej szkoły imienia Mozarta. Po drodze udaje mu się znaleźć specjalne przejście do świata Czarodziejskiego Fletu.

bloody Ramsay Bolton as polish hero Jan Zumbach

fot. Prospect3

Zobacz również: Biedne istoty – Emma Stone i twórca Faworyty łączą siły w parodii Frankensteina!

Czarodziejski flet zostanie wyreżyserowany przez Floriana Sigla. Wystąpią w nim znany znakomicie z Gry o tron Iwan Rheon (Ramsay Bolton), w głównego bohatera wcieli się Jack Wolfe (Wiedźmin), wystąpią także m.in. Jeanne Goursaud, Jasmin Shakeri oraz Larissa Sirah Herden. Do premiery ma dojść pod koniec 2022 roku.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: Michael Buckner

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?