Advertisement
Advertisement

Deadpool 3 – Ryan Reynolds oficjalnie wystąpi w MCU!

Ostatnio otrzymaliśmy wiele informacji na temat przyszłych projektów MCU. Spider-Man 3, Luke Cage i Jessica Jones czy Secret Invasion, w porównaniu z tym co otrzymaliśmy, przed chwilą jest niczym. Kevin Feige potwierdził, że Ryan Reynolds wystąpi jako Deadpool w MCU!

Po zakupieniu 20th Century Fox przez Disney, fani nie byli pewni co stanie się z marką X-Men czy Deadpool, który stał się bardzo popularną postacią dzięki dwom filmom z Ryanem Reynoldsem. Dzisiaj Kevin Feige, prezes Marvel Studios, w wywiadzie dla Collider, potwierdził, że aktor powróci do roli Deadpoola w trzeciej części! Co więcej, produkcja będzie częścią Marvel Cinematic Universe i otrzyma kategorię wiekową R! Poniżej możecie znaleźć część wypowiedzi Kevina Feigego.

Będzie to kategoria wiekowa R, pracujemy właśnie nad scenariuszem, a Ryan nadzoruje pracę nad nim. Zdjecia do filmu nie rozpoczną się w tym roku. Ryan jest bardzo zajętym i odnoszącym sukcesy aktorem. Ogłosiliśmy już wiele rzeczy, które teraz musimy zrobić, ale fakt, ze to zaczeliśmy jest bardzo ekscytujący. Mówiąc ponownie, jest to inny rodzaj postaci w MCU, a Ryan jest do przebicia.

Deadpool 3 - Ryan Reynolds oficjalnie wystąpi w MCU!

Kadr z filmu Deadpool, 20th Century Fox

Zobacz również: Spider-Man 3 – Kevin Feige wypowiada się na temat plotek

Deadpool w MCU, to chyba jedna z najlepszych rzeczy, jaka mogła spotkać fanów Marvela. Co najlepsze postać pozostanie taka, jaką ją znamy z poprzednich dwóch części. MCU nie posiada takiej postaci jak Deadpool, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak wyglądać będzie ostateczny produkt. Niestety na produkcje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, jest zawsze szansa, że postać pojawi się w innym projekcie Marvela jak np. Spider-Man 3, który już jest pełen gwiazd.

Deadpool 3 - Ryan Reynolds oficjalnie wystąpi w MCU!

Kadr z filmu Deadpool 2, 20th Century Fox

W roli Deadpoola powróci Ryan Reynolds. Reszta obsady obecnie nie jest znana. Podobnie jak data premiery.


Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Deadpool

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?