Gra o Tron jako komedia romantyczna? Zobacz zabawną przeróbkę!

Gra o Tron doczekała się już licznych memów i przeróbek w internecie. Jednak to dopiero pierwszy raz, gdy serial HBO przeobrażono w świąteczną komedię romantyczną. W końcu nadchodzi zima i idą święta.

Wczoraj popularny youtuber Cyber Marian umieścił w sieci nowy parodystyczny materiał, w którym połączył fragmenty Gry o Tron ze zwiastunem polskiego filmu Listy do M. Trzeba przyznać, że znając relacje między postaciami w serialu fantasy i słuchając dialogów całość daje iście komiczny efekt. Zobaczcie sami Grę o Listy do M., czyli bardziej romantyczną odsłonę serialu na podstawie serii powieści G.R.R. Martina!

Zobacz również: Miłość jest wszystkim – recenzja najlepszej polskiej komedii romantycznej roku!

To nie pierwszy raz, gdy Cyber Marian bierze na warsztat Grę o Tron i rodzimą twórczość filmową. Jeśli podobał Wam się powyższy film, to sprawdźcie również przeróbkę Korony królów z Grą o Tron.

Ósmy i finałowy sezon serialu HBO zadebiutuje w kwietniu 2019 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: fot. HBO

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?