Gwiezdne Wojny: Epizod IX – Dominic Monaghan opowiada o swoim czasie ekranowym

Prace nad dziewiątym już epizodem gwiezdnej sagi właśnie trwają. Oprócz dotychczasowej obsady dołącza kilka nowych nazwisk, w tym znany przede wszystkim z Władcy Pierścieni i serialu Lost Dominic Monaghan.

Stary przyjaciel J.J. Abramsa nie może jak na razie zdradzić swojej roli. Jednak na jednym z podcastów Monaghan dał pewne wstępne wskazówki co do niej:

[Reżyser] J.J. [Abrams] jest moim przyjacielem i powiedział mi, że na pewnym etapie dostanę szansę na przeczytanie skryptu. Powiedział mi, żebym miał na uwadze to, że dojdzie do mocnych sekwencji w akcie drugim i trzecim. Jednak jako że akt pierwszy jest filmowany najpierw, dał mnie właśnie tam, kosztem częstszego się pojawiania w aktach następnych, chcąc jednocześnie, bym zaangażował się od razu. Miałem więc przeczytać scenariusz, zważając tym samym, że zostaną jeszcze naniesione poprawki i będę występował nieco więcej. Oczywiście przeczytałem i skrypt jest niesamowity, ale oczywiście nie mogę zbyt wiele powiedzieć.

Dominic Monaghan

Kadr z serialu Lost

Zobacz również: The Mandalorian – pierwsze zdjęcie z serialu ze świata Gwiezdnych Wojen!

W filmie Gwiezdne Wojny Epizod IX ponownie zobaczymy: Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo, Billie Lourd, Mark Hamill, Carrie Fisher, Anthony Daniels oraz Billy Dee Williams, który ponowie wcieli się w Lando Calrissiana. Nowymi twarzami będą: Naomi Ackie (Doctor Who), Richard E. Grant (Hudson Hawk) oraz Keri Russell (Amerykanie).

Premiera filmu Gwiezdne Wojny Epizod IX zaplanowana jest na 20 grudnia.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?