Happiest Season – coming out w świątecznej komedii z Kristen Stewart

25 listopada premiera kolejnego tegorocznego filmu świątecznego – Happiest Season. To komedia romantyczna z Kristen Stewart i Mackenzie Davis w rolach głównych. Za reżyserię odpowiada Clea DuVall.

Produkcja Hulu nie wyróżniałaby się zbytnio na tle innych tego typu, jednak jest w niej coś, czego nie znajdziemy w większości filmów świątecznych. Tutaj w roli zakochanej pary występują Abby (Kristen Stewart) i Harper (Mackenzie Davis).

Zobacz także: Gambit królowej – oficjalnie najlepiej oglądany miniserial Netflixa

Harper zaprasza dziewczynę na Boże Narodzenie do domu swoich rodziców. Zakochana Abby nie wie, że jej partnerka ukrywa ich związek przed rodziną, więc planuje zaręczyny. Harper natomiast boi się przyznać do swojej orientacji przed konserwatywnymi rodzicami.

Komedia łączy w sobie utarte schematy wyidealizowanego świątecznego obrazka z poważnymi dylematami dręczącymi bohaterów. Poza Stewart i Davis w filmie występują m.in. Mary Steenburgen, Victor Garber, Aubrey Plaza czy Dan Levy. Premiera 25 listopada na Hulu.

Zobacz także: QUIZ: Czy rozpoznasz filmy świąteczne po kadrze?


Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Hulu

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sławek pisze:

Komedią ten film na pewno nie jest, dylematy które dręczą bohaterki zgodne są z wytycznymi Hollywoodzkich wytwórni, czyli … bez pochwały homoseksualnych postaw nie ma szans na film czy też zrobienie kariery.

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?