Honest Thief – Robert Patrick w obsadzie filmu!

Robert Patrick dołączył właśnie do obsady filmu pt. Honest Thief, który jest w założeniu thrillerem, lecz zawiera też elementy romansu, dramatu oraz, co najważniejsze, akcji. Na pokładzie projektu znajdują się również: Liam Neeson, Kate Walsh, Jai Courtney, Jeffrey Donovan i Anthony Ramos

Skorpion

Fot.: CBS Broadcasting, Inc.

Zobacz również: Zabójcze maszyny – materiał zza kulis z udziałem Petera Jacksona i Philippy Boyens!

Mark Williams, czyli współtwórca kryminalnej serii platformy Netflix pt. Ozark, jest tym razem odpowiedzialny za reżyserię omawianego dzieła. Ponadto wspólnymi siłami ze Steve’em Allrichem napisał również scenariusz. Tak więc film przedstawi Neesona w roli zwyczajnego bankowego rabusia o imieniu Tom Carter. Kiedy zaprawiony w fachu przestępca ukrywa niebotyczną kwotę 7 milionów dolarów w pewnym magazynie, na jego drodze pojawia się Annie (Walsh). Kobieta pracuje na co dzień w recepcji. Jak nietrudno się domyślić, para szybko zakochuje się w sobie. W związku z tym Tom postanawia żyć uczciwie, a co za tym idzie, powiedzieć całą prawdę na policji. Niestety sprawa zostaje przekazana niezbyt miłemu agentowi FBI. Prowadzi to do znacznego pogorszenia życia para, które staje się zarówno trudniejsze, jak i niebezpieczniejsze.

Poprzednio portal Deadline wspominał, że rola agenta zostanie przydzielona Jai’owi Courtney’owi. Obecnie podaje, iż to właśnie Patrick wcieli się we wspomnianego członka FBI.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Sundance Institute

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?