Advertisement
Advertisement

Johnny Depp dostanie jednak pełną gażę za Fantastyczne zwierzęta 3?

Johnny Depp oraz jego ekscesy i kulisy związane ze zwolnieniem z filmu Fantastyczne zwierzęta 3 to ostatnio stałe punkty programu we wszelkich filmowych serwisach.

Tym razem pojawiły się doniesienia związane z jego zarobkiem za produkcję. Pomimo bowiem tego, że Depp nakręcił jedną scenę, po czym został zastąpiony przez Mikkelsena, w jego umowie widnieją dość mocne ustalenia, sprawiające, że przychody gwiazdora i tak będą naprawdę duże. Jak donoszą media, mają być one wyższe niż uprzednio się wydawało. Wytwórnia Warner Bros. podpisała z Deppem umowę na zasadzie pay-or-play, czyli odtwórca ma otrzymać pełną sumę niezależnie od tego, czy wystąpi w danej produkcji, czy nie. Wcześniej zapowiadało się na 10 milionów dolarów, ale w takim wypadku oznaczałoby to, że Depp zgarnie pełne 16 milionów.

kadr z filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindewalda

Zobacz również: WandaVision – Pierwsza konceptowa grafika Scarlet Witch ujawniona!

Fantastyczne zwierzęta to należący do magicznego uniwersum J.K. Rowling spin-off cyklu opowiadającego o przygodach Harry’ego Pottera. Bohaterem nowej serii filmów jest czarodziej Newt Scamander, który wraz ze swoimi przyjaciółmi stawia czoła złemu czarnoksiężnikowi Gellertowi Grindelwaldowi, dawnemu przyjacielowi Albusa Dumbledore’a.

Na stołku reżyserskim pozostanie twórca dwóch poprzednich części David Yates.  Do swoich ról powrócą Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol i Ezra Miller. Premiera zaplanowana jest na lipiec 2022 roku.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindewalda

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?