Joker – Jared Leto niezadowolony z porzucenia jego roli na rzecz Joaquina Phoenixa?

Najnowszy film Todda Philipsa póki co w ogólnym rozrachunku triumfuje dosłownie w każdym miejscu – od box office aż po lwią część fanowskich reakcji. Jednak nie wszyscy są zadowoleni.

Taki na przykład Jared Leto, czyli poprzedni Joker. Jak się okazuje, aktor ma mieć za złe Warner Bros., że zostawili kompletnie na lodzie jego interpretację, angażując dalej Joaquina Phoexa. Leto wyrażał już wcześniej żal w związku z tą kwestią, jako że jego rola miała zostać nie do końca zaaprobowana przez studio i w konsekwencji kompletnie pocięta, podzielając los wielu elementów Legionu samobójców Davida Ayera. Co więcej, nie wygląda na to, żeby James Gunn jakkolwiek potrzebował go do swojego The Suicide Squad, który ma być oddzielony grubą kreską od poprzednika.

Leto i Phoenix

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Rian Johnson nie jest pewien, czy zajmie się nową trylogią ze świata Gwiezdnych Wojen?

Joker to film kryminalny o osobie odtrąconej przez społeczeństwo. Akcja jest osadzona w latach 80. i niepowiązana w żaden sposób z wcześniejszymi wyczynami uniwersum DC. Oprócz Phoenixa wystąpią w filmie również: Bryan Callen, Marc Maron, Robert De Niro, Zazie Beetz oraz Frances Conroy. Film jest już dostępny w kinach.

Źródło: metro.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Joker pisze:

Zajabisty film.Joker do Oskara

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?