the old guard background Advertisement

Rian Johnson nie jest pewien, czy zajmie się nową trylogią ze świata Gwiezdnych Wojen?

Od jakiegoś czasu było mówione, że twórca Ostatniego Jedi zajmie się kolejnymi filmami w gwiezdnowojennym uniwersum.

Ostatnio jednak, gdy w trakcie promowania Knives Out Rian Johnson został zapytany o  tę kwestię, reżyser odpowiedział, że Lucasfilm jest na etapie ustalania swoich priorytetów, ale sam byłby podekscytowany, gdyby do tego doszło. I tutaj pewne wątpliwości budzić może brak całkowitej pewności w związku z projektem. Jak dotąd wydawało się, że trylogia Johnsona to raczej formalność. Tymczasem być może coś ulegnie zmianie.

Rey Ostatni Jedi Gwiezdne wojny

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Yahya Abdul-Mateen zagra jedną z głównych ról w Matrix 4

W filmie zatytułowanym Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, kontynuowana jest historia Skywalkera, ponieważ bohaterowie Przebudzenia Mocy dołączają do wspomnianej legendy, w celu odbycia wspaniałej przygody, która odkryje przed nimi skrywane przez stulecia tajemnice związane z ich siłą i szokującymi faktami z przeszłości. W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się następujący aktorzy: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern i Benicio Del Toro.

Reżyserem i scenarzystą filmu pt. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi jest Rian Johnson. Jego produkcją zajęli się: Kathleen Kennedy, Ram Bergman, J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin. Film trafił na ekrany polskich kin 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?