Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Kaskader dostanie kontynuację? „Sequel napisał się sam”

Autor: Agnieszka Ziobrowska
6 maja 2024
Kaskader dostanie kontynuację? „Sequel napisał się sam”

Pomimo, że Kaskader zaliczył dość twarde lądowanie jeśli chodzi o weekend otwarcia, Ryan Gosling jest przekonany, że film dostanie sequel. Wierzy w moc fanów.

Zobacz również: Kaskader - recenzja filmu. Boski Ryan Gosling

The Fall Guy wskoczył na ekrany w miniony piątek, 3 maja. W USA zarobił na siebie prawie 29 milionów dolarów a na całym świecie ponad 65 mln. Twórcy jednak chyba oczekiwali trochę lepszego weekendu otwarcia, biorąc pod uwagę fakt, że budżet filmu wynosił około 140 milionów dolarów. Nie można oczywiście już skreślać produkcji na tym etapie. Bardzo możliwe, że Kaskader odbije się jeszcze od dna i wespnie na sam szczyt Box Office. Nie jest to tajemnicą, że aby film dostał swoją kontynuację, najpierw musi na siebie odpowiednio zarobić. Czy jest tak również w tym przypadku? Gosling w wywiadzie dla FastCompany zdradził, że tak właściwie sequel jest już napisany i nie może się doczekać poszerzenia tej historii. Zdaje sobie sprawę ze słabego wyniku finansowego filmu, więc pokłada nadzieję w fanach. 

Kochamy te postacie tak bardzo, że chcieliśmy wiedzieć, tylko dla siebie, co stanie się z Coltem i Judy po zakończeniu filmu? Jaki jest dla nich kolejny etap? I wiemy dokładnie co się stanie. Mamy zatem nadzieję, że widzowie też chcą się dowiedzieć. Sequel niejako napisał się sam. Znamy tę historię już dokładnie. Mamy tylko nadzieję, że ludziom spodoba się ten film na tyle, że będziemy mogli dalej opowiadać historię tych postaci. Bardzo kochamy naszych bohaterów i cały ten stworzony świat, więc jestem przekonany, że możemy zrobić sequel.

Więcej ze świata filmów na Movies Room:

O czym opowiada Kaskader?

Film inspirowany jest serialem telewizyjnym z 1981 roku o tym samym tytule. Fabuła skupia się wokół Colta Seaversa, który jest rozchwytywanym hollywoodzkim kaskaderem. Podczas pracy na planie filmowym zakochuje się w operatorce Jody Moreno. Niestety nic nie trwa wiecznie, ponieważ nieszczęśliwy wypadek przekreśla jego związek i karierę. Mija rok, a samotny Colt jest zaciekawiony ponownym wezwaniem do pracy tym razem na australijskim planie filmu, reżyserowanym przez jego ex, Judy. Na miejscu okazuje się, że nie tylko ma wykonywać popisy kaskaderskie, ale również pomóc w rozwiązaniu zagadki. Zaginął główny aktor, Tom Ryder, którego Seavers wielokrotnie zastępował jak dubler. Główny bohater będzie także próbował odzyskać swoją dawną miłość. Czy uda mu się tego dokonać wykonując przy tym swoje codzienne obowiązki na planie? 

W obsadzie filmu znaleźli się: Ryan Gosling (La La Land, Nice guys. Równi goście), Emily Blunt (Oppenheimer, Na skraju jutra), Aaron Taylor-Johnson (Zwierzęta nocy, Bullet Train), Hannah Waddingham (Gra o tron, Ted Lasso), Teresa Palmer (Przełęcz ocalonych, Księga czarownic), Stephanie Hsu (Wszystko wszędzie naraz, Shang-Chi i legenda dziecięciu pierścieni).

Źródło: theplaylist.ne/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Kaskader

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.