Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Katy O'Brian oficjalnie w kontynuacji Mission: Imposible!

Autor: Filip Ostaszewski
27 marca 2024
Katy O'Brian oficjalnie w kontynuacji Mission: Imposible!

Jak podaje Deadline, aktorka Katy O'Brian dołącza do obsady ósmej części Mission: Impossible

Ethan Hunt dostanie kolejną misje nie do wykonania! Jak pisaliśmy tutaj, produkcja ósmej części twa w najlepsze. Dostaliśmy zdjęcia z planu, gdzie widzimy między innymi Toma Cruisa biegającego po ulicach Londynu. Dzisiaj jednak otrzymujemy informacje, o nowej twarzy, którą będziemy mogli zobaczyć w Mission: Impossible. Mianowicie gwiazda Love Lies Bleeding, czy Mandaloriana- Katy O'Brian oficjalnie dołącza do obsady filmu.  

Więcej o nadchodzących produkcjach na Movies Room:

Co wiemy o Mission: Impossible 8?

Szczegóły dotyczące fabuły ósmej części pozostają tajemnicą, jednak wiemy iż jest to bezpośrednia kontynuacja historii, którą zobaczyliśmy Mission: Impossible- Dead Reckoning. Ze względu na słaby wynik finansowy poprzedniej części, zdecydowano nie tytułować ósmej części Dead Reckoning Part Two. Jak na razie tytuł kontynuacji pozostaje tajemnicą. Musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ po aktualizacji dat premier przez Paramount,  premiera produkcji zapowiedziana jest na 23 maja 2025 roku

Opis poprzedniej części serii

Kiedy na horyzoncie pojawiają się mroczne siły z przeszłości Ethana, rozpoczyna się zabójczy wyścig dookoła globu, którego stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. W obliczu tajemniczego i potężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, na których najbardziej mu zależy.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzająca: kadr z filmu Love Lies Bleending

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.