Książę Czaruś – Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska w obsadzie dubbingu

Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek i Marta Gałuszewska znalazły się w obsadzie dubbingu animacji Książę Czaruś.  Piosenkarki wcielą się w słynne postaci z bajek. Honorata Skarbek wystąpi w roli Śpiącej Królewny, Ewelina Lisowska jako Kopciuszek, a Marta Gałuszewska podłoży głos pod Królewnę Śnieżkę.

Z trójki wymienionych wokalistek jednie ostatnia z nich zaliczy swój pierwszy kontakt z dubbingiem. Skarbek usłyszeć można było już w Sing, a Lisowską w Rysiek Lwie Serce. Artystki nagrały również specjalny utwór do filmu, który obrazuje iście bajkowy teledysk. Premiera piosenki już w najbliższy piątek.

Zobacz również: Sarsa spełniła marzenie i zadebiutowała w dubbingu. Mikołaj i Spółka od piątku w kinach

książę czaruś obsada dubbing polski

Od lewej: Marta Gałuszewska, Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek / fot. Kino Świat

W oryginalnej wersji językowej Księcia Czarusia swoich głosów użyczyli: Avril Lavigne, artystka, która na całym świecie sprzedała już ponad 30 milionów płyt, Demi Lovato – jurorka amerykańskiego X Factora, przebojowa wokalistka – Sia, pochodzącą z Chin gwiazda pop – G.E.M oraz filar grupy Monthy Pythona, wielki mistrz komedii – John Cleese.

Za reżyserię i scenariusz animacji odpowiedzialny jest Ross Venokur (Rabusie fistaszków). W polskiej wersji językowej znaleźli się również Karol Jankiewicz,  Weronika Bochat, Przemysław Nikiel i Jarosław Boberek.

Zobacz również: Predator – pierwszy zwiastun w wersji z dubbingiem

Opis dystrybutora: Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, świadomy klątwy, jaka ciąży nad synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć „tę jedyną”, zanim będzie za późno?

Książę Czaruś w polskich kinach już od 27 lipca. Promuje go poniższy plakat:

książę czaruś plakat

fot. materiały prasowe

Źródło: Kino Świat / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Paula pisze:

Zaproście Ewelinę Lisowską do programu „Twoja twarz brzmi znajomo”!

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?